- LEDVANCE

Цена
€14 74 / 28 83 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Тип лампа: 18W вграден LED
Без възможност за димиране
Цветна температура: 4000K (студено бяло)
Излъчва до 1350 лумена
Диаметър: 225 mm ø
3 години гаранция - Живот на лампата: 50 000 часа
Драйвер Phillips без трептене
Дистанционен драйвер за микро
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | Не |
| Мощност (W) | 18 |
| Светлинен поток (lm) | 1800 lm |
| Цветна температура | 4000K Неутрално бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Не |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 30000 h |
| Ъгъл на разсейване (°) | 120° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 |
| IP защита | IP44 |
| Тегло | 0.00кг |
LEDVANCE Таванно LED осветление Ceiling Round 255 SEN 18W 840 IP44 – Кръгъл LED плафон със сензор за движение
Опростете осветлението си с LEDVANCE Ceiling Round 255 SEN – кръгъл LED плафон, който автоматично се включва при засичане на движение и се изключва след зададено време. Идеален за коридори, стълбища или сервизни помещения. С IP44 защита е устойчив на пръски вода, подходящ за бани или покрити външни пространства.
Ключови Предимства
- Вграден сензор за движение – Засича движение в обхват 360° и пести енергия, като осигурява удобство без докосване.
- Устойчивост на пръски IP44 – Защитен от водни пръски, подходящ за влажни помещения или външна употреба под покрив.
- Неутрална бяла светлина (4000K) – Осигурява ярка, естествена бяла светлина, която подобрява видимостта без да напряга очите.
- Енергийно ефективен LED – Консумира само 18W, като осигурява достатъчно осветление и намалява разходите за ток.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 18 W |
| Цветна температура | 4000K Неутрално бяло |
| Цветопредаване (CRI) | >80 Ra |
| IP защита | IP44 |
| Напрежение | 220-240V |
| Сензор | Да (движение) |
| Диаметър | 255 мм |
Какво има в кутията
- LED плафон
- Крепежни винтове и дюбели
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






